Global bir üretici olarak, Balkanlar başta olmak üzere, Avrupa, Orta Doğu ve Orta Amerika ülkeleri dahil 40 ülkede insanların hayatına değer katıyoruz.

 

2013 yılından beri Alüminyum sektörünün yanındayız.

Gülsan Alüminyum A.Ş. olarak 15.000 m² açık alan üzerinde yer alan üretim tesislerimiz toplam 10.000 m² kapalı alana sahiptir. Her daim güncel tutulan modern üretim tesislerimiz Kalıphane, Ekstrüzyon Pres Hattı, Yatay Elektrostatik Toz Boya Hattı, Mekanik İşlem Hattı, Kalite Kontrol ve Malzeme Test Bölümü, Paketleme ve Sevkiyat Bölümüne sahiptir.

15000Açık Alan
10000Kapalı Alan
8500tonÜretim Kapasitesi

Yurt içinde Marmara, Ege ve İç Anadolu Bölgesi, yurt dışında ise Sırbistan’daki şubelerimiz ile müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Çevresel Etkiyi Birlikte Azaltalım

Dünyamız hızla değişiyor. Bu nedenle üretimin tüm aşamalarında kısıtlı doğal kaynakları etkin ve verimli kullanmayı önemsiyoruz. Sarfiyatı azaltırken geri dönüşümü arttırarak çevreyi ve iklimi korumak için yatırımlar yapıyoruz. Sadece ürün ve servislerimizle değil; eylemlerimizle de sürdürülebilirlik ve çevre bilinci konusunda örnek oluşturmak istiyoruz. Unutmayalım ki sadece bir Dünya var.