Hakkımızda

                                                                                                                                                                      

Gülsan Alüminyum Profil San. ve Tic. A.Ş., 2007 yılında İstanbul'da Kurulmuştur. 2013 Yılında Alüminyum Profil Üretimine başlayan Gülsan; Bugün, 10.000 m2'si kapalı Toplam 15.000 m2 alanda Müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

2016 yılında ise artan yurtiçi talebini karşılamanın yanı sıra ihracata yönelik büyüme stratejisini benimseyen GÜLSAN ALÜMİNYUM makine kulvarını ve ekibini genişleterek tam hizmet anlamıyla yoluna devam etmiştir. Ürün ya da üretim kalitesinden ödün vermeden, en gelişmiş teknoloji ve kaynaklarını etkin kullanarak ürünlerini ve markasını Türkiye pazarında önemli bir konuma getiren GÜLSAN ALÜMİNYUM, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla vizyonunu daima geniş tutmaktadır.

 

Sektördeki liderliği korumak ve tüketicilerimizin nezdindeki haklı değerimizi sürdürmek adına markamıza sürekli yatırım yapıyor ve gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde bize duyulan güven duygusunu daha yükseklere taşımak amacıyla hareket ediyoruz.

 

Ülke ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılıyor. Gülsan Alüminyum ürettiği Alüminyum Profiller ile yalnız iç tüketim olarak değil; dünyanın belli başlı ülkelerine ihraç edilen bir ürün grubu olarak tüketicinin tercih ettiği marka olma yolunda hızla ilerliyor. Gülsan’a duyulan güven sadece Türkiye sınırları içerisinde kalmamış 5 Kıtada 40'ı geçkin ülkeye taşınmıştır.