Gülsan Alüminyum

Hakkımızda

Gülsan Alüminyum Profil San. Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında İstanbul’un Topçular bölgesinde Alüminyum Billet satışına başlamış olup, 2013 yılında 4.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olan yeni fabrikasında Alüminyum Profil Üretimi faaliyetine devam etmektedir. 2016 yılında ise artan yurtiçi talebini karşılamanın yanı sıra ihracata yönelik büyüme stratejisini benimseyen GÜLSAN ALÜMİNYUM makine kulvarını ve ekibini genişleterek tam hizmet anlamıyla yoluna devam etmiştir. Ürün ya da üretim kalitesinden ödün vermeden, en gelişmiş teknoloji ve kaynaklarını etkin kullanarak ürünlerini ve markasını Türkiye pazarında önemli bir konuma getiren GÜLSAN ALÜMİNYUM, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla vizyonunu daima geniş tutmaktadır.

Sektördeki liderliği korumak ve tüketicilerimizin nezdindeki haklı değerimizi sürdürmek adına markamıza sürekli yatırım yapıyor ve gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde bize duyulan güven duygusunu daha yükseklere taşımak amacıyla hareket ediyoruz.

Ülke ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılıyor. Gülsan Alüminyum ürettiği Alüminyum Profiller ile yalnız iç tüketim olarak değil; dünyanın belli başlı ülkelerine ihraç edilen bir ürün grubu olarak tüketicinin tercih ettiği marka olma yolunda hızla ilerliyor. Gülsan’a duyulan güven sadece Türkiye sınırları içerisinde kalmamış 5 Kıtada 30’u geçkin ülkeye taşınmıştır.

Misyonumuz

Paydaşlarımıza değer katmak için;

Müşterilerimize kalite, hizmet seviyesi, inovasyon ve fiyatın doğru bileşimini sunarak tercih ettikleri tedarikçi olmak, sürdürülebilir üretim metotlarıyla gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak, çalışanlarımız için modern ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak, işimizin her boyutunda operasyonel mükemmelliğe ulaşmaya çalışmak, her faaliyetimizle markamızı güçlendirmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri ve çalışan beklentilerini aşmak;

Uluslararası büyümeyi artırarak sürdüren, küresel kültüre sahip, uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer alüminyum kuruluşları tarafından örnek alınan alüminyum firması olmak, yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet veren, müşterilerimizin kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir şirket olmak.

İnsanların iş çözümleri için 11 yıldan fazla bir süredir bizi seçmesinin bir nedeni var.

30

Yıllık Tecrübe

3.500.000

Ton Satış

14

Kazanılan Ödül

32

Ülkeye İhracat

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Memnun müşteriler oluşturmak adına;

• Güler yüzlü servis
• Sonsuz kalite
• Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve servis dizaynı

Doğruluk ve Güvenilirlik

Gülsan Alüminyum olarak, müşterilerimizi şirket ortağı gibi görürüz. Müşterilerimizle uzun yıllar ilişkiler yaşamak adına;

• Dürüst bir şekilde iletişim
• Kurallar çatısı altında davranma
• Verilen sözleri zamanında yerine getirme

Çalışan Memnuniyeti

Çalışanlarımız için geliştirici, eğitici bir çalışma ortamı sağlayabilmek adına;

• İş sağlığı ve güveliğini ilk sırada tutma
• Ekip çalışması ve sıcak ortam sağlama
• Şirketin büyümesine katkıda bulunacak eğitimler sağlama